Akzo Nobel Baltics AS on väga pikaajaliselt toetanud Sadolin Spordihoonet Raplas, Eesti Kunstimuuseumi, Eesti Koolispordi Liitu ja Pille Lille Muusikute Fondi.

Lisaks annab meie ettevõte alates 1996. aastast välja AkzoNobel kunstipreemiatAlates 2019. aastast kannab preemia AkzoNobel kunstipreemia nime. Lähtutakse ideest “värv kui kunst”, mis hõlmab endas iga-aastase kunstipreemia väljaandmist ning lisaväärtusena avalikkuses kunstiteadlikkuse tõstmist. Ettevõtte eesmärgiks on tunnustada kunsti avaliku ruumi loomuliku osana. Kunstipreemia tunnustab sealjuures ennekõike kunstnikku kui loovat mõtlejat ja ühiskonna rikastajat. Lisaks rahalisele preemiale aitab ettevõte kunstnikel oma loomingut esitleda läbi AkzoNobel kunstikalendri.

Meie puidukaitse ja -värvi brändiks on Pinotex. Kui Akzo Nobel Baltics AS on eelkõige tuntud kunsti toetajana, oleme enda südameasjaks võtnud toetada ka sporti. 2019. aastal püstitasime Pärnusse järjekorras teise Pinotex treeningplatsi, kuhu on oodatud treenima nii algajad harrastajad kui kogenud trikitajad.

Pinotex Treeningplats 2019

 

 Pinotex Treeningplats 2018