Küpsiste teave

See on selle veebisaidi küpsiste teabeleht ("Veebisait"). Lisateavet selle kohta, kuidas töötleme teie isikuandmeid, kui külastate meie veebisaiti või suhtlete AkzoNobeliga, lugege meie Privaatsuspoliitikast.

Mis on küpsised?

Veebisaidi külastamisel parema teenuse pakkumiseks kasutab enamik saite küpsiseid; praktilised tehnoloogiad, mis koguvad ja kasutavad teavet, muutes veebisaitide kasutamise hõlpsamaks. Küpsised on teksti bitid, mis paigutatakse veebisaidi külastamisel teie arvuti kõvakettale. Teie külastuse ajal saadab küpsis andmed AkzoNobelile.

Mida nad teevad?

Kasutame küpsiseid, et öelda meile näiteks seda, kas olete meid varem külastanud või kas olete uus külastaja. Samuti aitab see meil teie veebisaidi külastamise ajal teie veebikogemust täiustada.

Nõustumine küpsiste kasutamisega meie saidil

Kui külastate meie veebisaiti, ilmub Teie ekraanile aken küpsiste kasutamise kohta arvuti kõvakettal.

Kuvatav teade selgitab teile meie küpsiste eeskirju. Kui klõpsate nupul „Luba kõik küpsised”, nõustute küpsiste eeskirjades täpsustatud küpsistega. Küpsiste eelistuse seadistamiseks võite klõpsata ka nuppu „Küpsiste sätted“.

Pärast küpsiste eelistuste valimist saate alati oma küpsiste sätteid hiljem muuta, klõpsates siin ja selle veebisaidi jaluses olevat nuppu „Küpsiste sätted“ ning kohandada oma küpsiste eelistusi selle küpsiste eelistuskeskuse kaudu.

Milliseid küpsiseid kasutame ja milleks neid kasutatakse

AkzoNobel kasutab erinevat tüüpi küpsiseid. Usume, et on väga oluline, et teate, milliseid andmeid AkzoNobel küpsistega kogub ja et teate, milliseid küpsiseid meie tehnoloogia kasutab ja mis eesmärkidel neid kasutatakse. Allpool leiate ülevaate kasutatavate küpsiste tüüpide kohta.

 

Alternatiivsed viisid küpsiste juhtimiseks, keelamiseks ja kustutamiseks

Küpsiste blokeerimiseks või siis, kui küpsiseid teie seadmesse saadetakse, märguandeid saate muuta. Otse brauseri kasutusjuhendi avamiseks klõpsake ühel allpool toodud linkidest. Pidage meeles, et pärast küpsiste eemaldamist peate oma eelistused uuesti seadistama või mõnel veebisaidil uuesti sisse logima.

Kui te ei soovi üldse küpsiseid saada (sealhulgas küpsiseid, mis on vajalikud teile veebisaidi pakkumiseks), võite oma brauseri keelata küpsised koos. Kui keelate meie kasutatavad küpsised, võib see mõjutada teie üldist kasutajakogemust veebisaidil viibimise ajal. Võimalik, et te ei saa külastada AkzoNobeli veebisaidi teatud alasid või kui te külastate AkzoNobeli veebisaiti, ei pruugi te saada isikupärastatud teavet. Samuti võib peatada kohandatud sätete (nt sisselogimisandmete) salvestamine.

Kui kasutate veebisaidi (nt arvuti, nutitelefoni, tahvelarvuti jne) vaatamiseks ja sellele juurdepääsu saamiseks erinevaid seadmeid, peate tagama, et iga seadme iga brauser oleks teie küpsiste eelistustele vastavalt kohandatud.