Sadolin Aasta Värv 2019

Spiced Honey E4.22.49

Sadolin Aasta Värv 2019 on Spiced Honey. Soe merevaiguvarjund peegeldab pead tõstvat elujaatavat ja lootusrikast meeleolu, soovi lasta oma ellu rohkem valgust.

Spiced Honey on uskumatult mitmekülgne värv, mis sobib kasutamiseks arvukates värvikombinatsioonides, ning selle abil on võimalik kujundada tõeliselt eriilmelisi ruume, olenevalt sellest, kas soovite kodus luua lõõgastava, rahustava, hubase või elava meeleolu.

 

Spiced Honey elegantne kuldne toon suudab iga toa soojemaks teha. Sadolin Aasta Värvi 2019 saab kasutada paljude eri varjunditega alates looduslikest neutraaltoonidest kuni silmatorkavate erksate toonideni, mistõttu saab igaüks kujundada just tema stiiliga sobiva meeleolu.

Spiced Honey loob rahustavalt mõjuva ruumi koos mahedate pastelltoonidega, lõõgastava toa koos pigmendirikaste punaste ja sinakasrohelistega ning ergutava keskkonna koos erksate ja eredate värvidega.

Kujunduses on kasutatud lisaks värvitoonile ka meekärje sümboolikat ja ringe, lisaks kasutatakse mitmeid eri toone harmooniliselt koos, raamides ja poolitades seine ja oluues erinevaid tsoone.